Poznajcie wystawców – Egmont

Przedstawiamy naszego pierwszego wystawcę na Gratislavii XIV, czyli Egmont! 🙂 Prezentujemy gry, które będą do wypróbowania na stoisku wydawcy i jednocześnie gorąco zapraszamy na festiwalową przedpremierę Zombie 15!

Zombie 15

Gra o zombie z ponad 100 plastikowymi figurkami. Gra ma nowatorką mechanikę i fascynującą rozgrywkę. Ścieżka dźwiękowa odmierza czas, masz tylko 15 minut aby przetrwać. Prawdziwa gratka dla fanów żywych trupów. Podczas Festiwalu będzie można kupić grę przedpremierowo w bardzo okazyjnej cenie.

Potwory w Nowym Jorku

Długo oczekiwana kontynuacja „Potworów w Tokio” Polskiej Gry Roku 2014! Rozbudowuje pomysły znane z pierwszej części! Zagraj i Kup grę jeszcze przed premierą!

Kiwi

Pomóż nielotom dostać się do pudła z owocami. Wesoła gra zręcznościowa, w której używa się specjalnych katapult. Spodoba się zarówno młodszym jak i starszym graczom.

Pędzące ślimaki

Nowa gra z przebojowej serii. Gracze rzucają kolorowymi kostkami i przemieszczają ślimaki na planszy. Po drodze starają się spychać przeciwników i zdobyć jak najwięcej pysznych grzybów.

Kot Stefan

Małe myszy zajadają się pysznym serem. Lecz uwaga! W pobliżu czai się Stefan! Jeżeli zauważy myszy, czym prędzej postara się je złapać. Bardzo emocjonująca zręcznościowa gra dla dzieci, która sprawi dużo frajdy także dorosłym.

Duuuszki – Edycja limitowana

Kontynuacja jednej z najlepszych gier imprezowych ostatnich lat. W grze są 2 nowe przedmioty, które zmieniają zasady znane z poprzednich edycji. Jeszcze więcej śmiechu i zabawy.