Poznajcie wystawców – Egmont – Kraina Planszówek

Kolejnego z naszych gości nie trzeba nikomu przedstawiać – wydawnictwo Egmont – Kraina Planszówek jest doskonale znane wszystkim graczom. Jesteście ciekawi, co znajdziecie na ich stoisku? Oto gry, które goście z wydawnictwa Egmont przywiozą specjalnie dla Was:

 • Polska Luxtorpeda
  Polska Luxtorpeda to gra imprezowa, przy której świetnie będą się bawić młodsi i starsi.
  Dynamiczna rozgrywka spodoba się fanom gier typu Dobble czy Jungle Speed.
  W grze występują różne postaci i obiekty związane z polską kulturą i historią. Jednak żeby wygrać, nie trzeba ich znać – o zwycięstwie zadecydują pamięć i refleks! Ale przy okazji można się też czegoś nauczyć…
 • Duuuuuszki
  Doskonała gra imprezowa, w której liczą się spostrzegawczość i refleks.
  Twoim zadaniem jest złapać drewniany przedmiot pokazany na karcie. Nie będzie to jednak takie proste. Złośliwe duszki pomieszały kolory na kartach, bardzo łatwo się pomylić! Kto pierwszy się zorientuje, który przedmiot trzeba złapać, zdobywa punkt!
 • Plusk!
  Gracze na przemian dokładają klocki do wieży. Z każdym kolejnym poziomem wieża robi się coraz mniej stabilna, a emocje rosną. W końcu jeden gracz popełnia błąd i… plusk! wpada do wody.
  „Plusk” to świetna gra imprezowa. Zasady tłumaczy się błyskawicznie, a rozgrywka dostarcza mnóstwo śmiechu. W grze ważne są i zręczność, i taktyka. To Ty wybierasz, który klocek dołoży przeciwnik, a kolor i kształt mają kluczowe znaczenie.
 • Pentago Triple
  Nowa wersja popularnej gry „Pentago” wielokrotnie nagradzanej gry logicznej. W grze są 3 kolory kul i karty zadań, które urozmaicają zasady pierwowzoru i umożliwiają grę 4 osobom jednocześnie.
  „Pentago Triple” ma proste zasady i zapewnia dynamiczną, wykręcającą szare komórki rozgrywkę. Spodoba się wszystkim fanom oryginalnego „Pentago”.
 • Hansa Teutonica
  Gracze są kupcami, którzy będą starali się zwiększyć swoje wpływy w Hanzie. To bardzo wysoko oceniana euro gra, co potwierdzają liczne nagrody i nominacje. Zwycięstwo można osiągnąć na wiele sposobów, dzięki czemu z przyjemnością się do niej wraca, za każdym razem wypróbowując nowe strategie.

Jak widać zestaw różnorodny – jest coś i dla spostrzegawczych i dla lubiących gry logiczne, a także dla wielbicieli eurogier.
Egmont zaprasza!