Przedstawiamy wystawców – Egmont czyli Kraina Planszówek

E jak Egmont, czyli Kraina Planszówek – kraina mlekiem i miodem, a nie, wróć, grami płynąca. Czym kusi stoisko Egmonta? Wolicie zgłębiać zagadki Ewolucji czy walczyć z Potworami w Tokio? A może przemierzyć Polskę luxtorpedą? Jeśli żadna z tych przygód Was nie pociąga, możecie spróbować naprowadzić na ślad Inspektora Tusza, a miłośnicy gier logicznych mają szansę popróbować swoich sił w Trexo i Ubongo.

EwolucjaWolisz składać jajka czy mieć długą szyję? Rozwijaj swoje gatunki w dynamicznym ekosystemie i adaptuj się, aby przetrwać. Gra przeznaczona dla zaawansowanych graczy.

Potwory w TokioGra Roku 2014 w Polsce. Każdy gracz kieruje potwornym mutantem, szalonym robotem lub wstrętnym kosmitą w walce o dominację nad Tokio.

INSPEKTOR TUSZ to wesoła gra imprezowa, w której gracze rysują i odgadują różne hasła. Jednak zdecydowanie różni się od innych gier tego typu dzięki specjalnym okularom. Odgadnij to, czego nie widzisz!

TrexoKółko i krzyżyk w nowym wymiarze. Bardzo prosta i wciągająca gra logiczna nawiązująca do popularnej gry w Kółko i krzyżyk. Gra 2015 roku w Szwecji.

Ubongo – Światowy bestseller. Proste zasady i błyskawiczna rozgrywka. Rozwiąż łamigłówkę szybciej niż przeciwnicy i zdobądź cenne diamenty!

Polska luxtorpedaGra imprezowa dla starszych i młodszych graczy. W grze występują obiekty związane z Polską, a o zwycięstwie decyduje pamięć i refleks.