Gratislavia XVIII – 10 lat razem z Wami!

Czołem planszowa braci!

Powracamy do Was z największym festiwalem planszowym na Dolnym Śląsku. XVIII Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia już przed nami! Nie może Was tam zabraknąć, dlatego też zabierzcie swoje żony, dzieci, rodziców, przyjaciół, zwierzęta, przechodniów z ulicy, kolegów z pracy, no każdego kogo macie ochotę.

Będzie to weekend pełen emocji, zabawy, uśmiechu, zwycięstw, kartonu, drewna, tektury, papiery i plastiku. Czego więcej można oczekiwać?

Oczywiście nie zawiedziemy Was, przygotujemy opasłą bibliotekę. Będzie ona tak różnorodna jak tylko jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić. Dla każdego coś miłego, strategia, zręczność, szybkość, planowanie, knucie, targowanie się i wiele, wiele innych atrakcji przed Wami.

Klasycznie już pojawią się u nas znane i uznane polskie marki planszowe i będą reklamować swoje produkty, jak również pokazywać gotowe gry. Każdy będzie mógł wyjść z festiwalu ze świeżutkim egzemplarzem gry, która go oczaruje.

Pozostaje tylko pytanie, czemu jeszcze nie kliknąłeś „dołącz”? Nie czekaj, nie zwlekaj, czekamy na każdego i życzymy Wam wszystkiego planszowego!

Tradycyjnie już będzie można wygrać gry w zamian za wypożyczanie i granie na naszym festiwalu. Przyjemne z pożytecznym, jak tu nie kochać Gratislavii?

Godziny otwarcia:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 10.00-18.00

Wstęp wolny!

Trzymajcie się tego wydarzenia, a na pewno już niedługo pojawi się tam więcej ekscytujących informacji.
Wszystkie informacje znajdziecie również na stronie www.gratislavia.pl