Gratislavia charytatywnie

Niestety z przykrością musimy poinformować Was, że zaplanowana wcześniej zbiórka gier nie odbędzie się na festiwalu z przyczyn od nas niezależnych. Przepraszamy za tą niedogodność.

W zamian za to proponujemy Wam inną formę pomocy potrzebującym, mianowicie mamy dzisiaj do was małą prośbę, aby ta jubileuszowa edycja Gratislavii była jeszcze bardziej wyjątkowa, chcemy pomóc małym podopiecznym „Formuła Dobra” Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. W tym celu na terenie festiwalu będziemy zbierać nakrętki.

Jest to fundacja, która opiekuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi jak również ich rodzinami. W tej chwili fundacja opiekuje się ponad 100 małych pacjentów i ich rodzinami i jest to największa tego typu fundacja na Dolnym śląsku. Wyjątkowe w ich działalności jest również ti, iż Wspólnie z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu, Poradnią Genetyczną we Wrocławiu przy ul. M. Curie Skłodowskiej oraz Fundacją Evangelium Vitae prowadzi hospicjum perinatalne – miejsce, gdzie otrzymują pomoc rodziny, które w czasie ciąży dowiedziały się o nieuleczalnej chorobie dziecka.

Liczy się każda nakrętka, a nas będzie bardzo dużo więc pamiętajcie by do kieszeni idąc do nas zabrać ze sobą chodź jedną nakrętkę i wrzucić do specjalnie przeznaczonych w tym celu pudełek.

Dziękujemy.