Gratislavia XVIII – charytatywna zbiórka gier

Hej wszystkim!

Mamy dzisiaj dla Was w pewnym sensie unikalną wiadomość. Odbędzie się na Gratislavii zbiórka używanych gier planszowych. Jeśli macie w domu jakieś pudełka, które już nie przyciągają Waszej uwagi tak mocno jak kiedyś, lub też takie którym brakuje kilku części i nie macie czasu próbować ich kompletować, to możecie śmiało przynieść je na festiwal. Przyjmiemy też oczywiści gry zupełnie nowe, jeśli tylko będziecie mieli życzenie takowe ofiarować.

Będziemy niezmierni wdzięczni jeśli na grach niekompletnych dodacie karteczkę ze spisem elementów, których w niej nie ma, pozwoli nam to skuteczniej uzupełniać te braki.
Wraz z Fundacją „DOM Dbamy O Młodych” będziemy zbierać takie pudełka, żeby przekazać je podopiecznym fundacji. Nie wstydźcie się przynosić nawet trochę podniszczone pudełka, każdy gest jest na miarę złota i pozwoli obdarować innych. Warto się zaangażować i sprawić, aby gdzieś zagościł uśmiech na twarzy przy grze planszowej.

Fundacja wspiera młodzież, która opuszcza domy dziecka, w wejściu w dorosły świat, poprzez organizowanie stypendiów na dalszą edukację, pomoc w znalezieniu pracy oraz poradę prawną.

Zapraszamy po więcej informacji na www.dbamyomlodych.pl oraz https://www.facebook.com/DbamyoMlodych/