Gratislavia XVIII – Garść informacji

Czołem Planszowa Ferajno!

Już pora uchylić sporego rąbka tajemnicy na temat tego, co będzie się działo na Gratislavii i za czyją sprawą będzie się to działo. Zamieszczamy dla Was listę partnerów i wystawców obecnych na najbliższej edycji naszego festiwalu.

Wroclaw – Niewiele moglibyśmy zdziałać bez pomocy naszego kochanego miasta. Gratislavia na zawsze związana jest z Wrocławiem i chcemy podziękować za okazane nam wsparcie.
Politechnika Wrocławska – to już kolejna edycja, podczas której uczelnia otwiera dla nas swoje drzwi i udostępnia nam przestrzeń do grania. Dziękujemy!
Strefa Kultury Studenckiej – zadomowiliśmy się w tym lokalu i dostarczył nam tak wielu wspaniałych wspomnień. Już nam ślinka cieknie na myśl o tych pysznych ciachach, które będzie można sobie przegryźć w przerwie między graniem.
Fundacja DOM Dbamy O Młodych – niezależna organizacja pozarządowa, której misją jest wszechstronna pomoc dzieciom i młodzieży najciężej doświadczonych przez los, które nie znajdują wystarczającego wsparcia w środowisku w którym żyją. Więcej o roli Fundacji w trakcie Gratislavii już wkrótce.
Planszoweczka.pl – stały bywalec Gratislavii, który pozwoli Wam zaopatrzyć się w świeżo zagrane nowości po bardzo przyjemnych cenach. Do tego obsługa chętnie Wam doradzi, co jeszcze może Was zainteresować.
Cybermachina Wrocław – geekowski lokal w niedalekiej odległości od miejsca odbywania się Gratislavii. Już po całym dniu festiwalu, będziecie mogli skoczyć do pubu i rozerwać się przy pysznych drinkach jak i grach planszowych i komputerowych.

Do tego zapominajmy o wystawcach. W tym zawitają do nas:
Albi Polska
Awaken Realms
Bard Centrum Gier
Boltercafe
Czacha Games
Egmont – Kraina Planszówek
Games Factory
Wydawnictwo Lacerta
Gry planszowe Lucrum Games
Nasza Księgarnia – gry
Portal Games
REBEL.pl

My już zacieramy rączki z niecierpliwości. A Wy?