Poznajcie wystawców – Awaken Realms

Pora przedstawić jednego z naszych „lokalnych” wydawnictw. Pojawi się u nas skład z Awaken Realms, Wrocławskiego wydawnictwa święcącego wielkie sukcesy na Kickstarterze. Będzie można spróbować sił w ich hitowych produkcjach Lords of Hellas oraz Nemesis. Ekipa znana z niesamowitej jakości figurek jak również niebanalnych i innowacyjnych gier. Musicie do nich zajrzeć!

Nemesis – kickstarterowy hit 2018!

Tytułu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Podczas naszego festiwalu będziecie mogli na własnej skórze przekonać się, jakie zmiany zostały wprowadzone od czasu kampanii na Kickstarterze! Nowe mechaniki, nowe pomieszczenia, nowy sprzęt – to wszystko będzie czekać na Was w mrocznych zakamarkach okrętu Nemesis.
Nemesis to kooperacyjna gra utrzymana w klimacie klasycznych horrorów sci-fi. Każdy z graczy ma własne zadanie do wykonania, niekiedy sprzeczne z interesami innych członków drużyny. Spodziewaj się spiskowania i zdrady w najmniej spodziewanym momencie.

Lords of Hellas – przetestuj najnowsze dodatki!

Przenieś się w mroczne wieki antycznej Grecji, gdzie rządy sprawują potężne bóstwa, wyposażone w zaawansowane technologie, dla śmiertelnych nieodróżnialne od magii. Poprowadź do boju armie, a swojego herosa skieruj do walki ze znanymi z mitologii monstrami.
Tym razem będzie można się przyjrzeć i przetestować nowych Herosów, posągi i inne dodatki przed premierą!