Poznajcie wystawców – Bard Centrum Gier

Hej,

Zapowiadamy kolejnego wystawcę! Jest to uznana marka na Polskim rynku planszowym. Bard Centrum Gier bo o nich mowa, to Krakowski skład, który nie zawodzi jakością wydawanych gier i ściaga wielkie hity do naszego kraju.
Na Gratislavii pokażą całą masę gier, na czele ze swoim najnowszym tytułem łączącym grę przygodową z grą ekonomiczną- Górą i Dołem.
Zajrzyjcie do nich, żeby spróbować swoich sił również w:

  • Bang
  • Majestat
  • Carcassonne

Bang! to polska edycja karcianej gry imprezowej znanej na całym świecie, osadzonej w realiach Dzikiego Zachodu. Gracze wcielają się w postać jednego z mieszkańców słonecznej prerii: dzielnego szeryfa lub jego zastępcę, podstępnego renegata lub krwiożerczego bandytę i próbują jak najszybciej wyeliminować swoich wrogów. Trzeba jednak uważać, ponieważ role są tajne i nigdy nie wiadomo komu można zaufać, ani kto zaufa tobie.

MajestatTron stoi pusty. Rozgorzała walka o to, kto sięgnie po koronę. W tych czasach każdy poddany – od skromnego młynarza po dumnego szlachcica – jest na wagę złota. Tylko z ich pomocą uda się sięgnąć po władzę i stworzyć najpotężniejsze, najbogatsze królestwo. Jednak, czy zyskasz ich pomoc poprzez szacunek, czy przez strach, zależy wyłącznie od ciebie.

Twoja osada została splądrowana przez barbarzyńców. Musiałeś wyruszyć w świat w poszukiwaniu miejsca na założenie nowej wioski. Kiedy w końcu odnalazłeś idealną lokację, okryłeś, że pod właśnie zbudowanym domem ciągnie się ogromna sieć podziemnych jaskiń pełnych bogactw i przygód! Teraz organizujesz ekspedycje i rozbudowujesz swoją osadę, podróżując wciąż między górą i dołem…

 
Carcassonne to gigant wśród familijnych gier planszowych, o czym świadczy ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, wersje elektroniczne, liczne mistrzostwa i turnieje (w tym także Mistrzostwa Polski w Carcassonne organizowane przez nasze Wydawnictwo), wiele nagród dla najlepszej gry planszowej, a przede wszystkim ogromne wsparcie fanów z całego globu. To już klasyczna pozycja w świecie nowoczesnych gier planszowych, która dzięki szerokiej gamie dodatków nie nudzi się nigdy!