Poznajcie wystawców – Black Monk

Kolejna ekipa, która się u nas pojawi to Black Monk Games. Zawsze można na nich liczyć w kwestii zwariowanych gier imprezowych, jak również wszelkich wariacji Munchkina. Zobaczcie tylko co dla nas przygotowali na ten weekend:

Zew Cthulhu
Zew Cthulhu to klasyczna gra fabularna, w której jeden z graczy wciela się w rolę Strażnika Tajemnic, narratora opowiadającego historię, a reszta uczestników gry to Badacze Tajemnic, rozwiązujący zagadki bohaterowie z przypadku, którzy próbują powstrzymać mroczne siły przed przejęciem kontroli nad naszym światem.
31.10 ruszamy kampanią na wspieram.to, dzięki której będziemy wybudzić śpiącego od lat Wielkiego Cthulhu i wydać pełną wersję 7 Edycji tego kultowego systemu!

Na Gratislavii będziecie mieli okazję odwiedzić nasza bluźnierczą strefę Zewu i oddać swoje dusze i cenny czas naszym Strażnikom Tajemnic!
Nigdy nie grałeś w RPG? Lovecraft jest Ci obcy? Nie szkodzi! Nasi Mistrzowie, wprowadzą Was w klimat i mechanikę gry. Poznaj nowy wymiar szaleństwa i spróbuj powstrzymać nadciągającą zagładę świata…

Łupieżcy
Mrocznego Władcy nie ma, koty harcują! Poprowadź drużynę kocich Łupieżców i wykradnij skarby Rigora Mortisa!
Skompletuj drużynę i wykorzystaj umiejętności jej członków, by walczyć z przeciwnikami i wykraść skarby Mrocznego Władcy, nim zrobi to ktoś inny! Uważaj, Rigor Mortis może wrócić w każdej chwili!
Łupieżcy to szybka i łatwa do nauczenia gra karciana z niesamowitymi ilustracjami i mnóstwem interakcji! Korzystając ze wspólnej talii, gracze tworzą kombinacje bohaterów, których moce pomogą im odnaleźć skarby i utrudnić poszukiwania przeciwnikom!

VuDulhu
Czy jesteś gotów na odkrywanie złowieszczego świata Lovecrafta? Daj wycisk swoim przeciwnikom, rzucając na nich straszliwe klątwy! Niech wiją się w najbardziej wymyślnych pozach, bulgoczą jak shoggothy i próbują utrzymać karty, tak jakby zamiast rąk mieli oślizgłe macki! A jeśli nie dadzą rady… zgarniaj punkty i ciesz się ze zwycięstwa!