Program

Gratislavia XVI

Termin:
1-2 kwietnia 2017
Sobota w godzinach 10:00 – 20:00
Niedziela w godzinach 10:00 – 18:00
Miejsce:
Strefa Kultury Studenckiej
ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław

Program:

Tu wkrótce pojawi się program imprezy, zatem bądźcie czujni.

 

Przez cały czas trwania imprezy czynna jest nasza festiwalowa biblioteka, a w niej blisko 400 tytułów do wypróbowania. Jeśli macie karty do wypożyczalni z poprzedniej edycji, zabierzcie je ze sobą, unikniecie formalności związanych z wyrobieniem nowej. Jeśli nie macie – wyrobimy.

Pod poniższym linkiem znajdziecie listę gier, które były dostępne w naszej wypożyczalni podczas poprzedniej edycji. Lista gier zostanie zaktualizowana tuż przed rozpoczęciem festiwalu.

Wypożyczalnia Gratislavia XV.

Zapisy na turnieje będą się odbywały przy wypożyczalni. Miejcie na uwadze, że niektóre turnieje trwają dość długo i zapisując się na jeden większy można nie zdążyć wziąć udziału w następnym w kolejności.

Część turniejów organizowana będzie przez wystawców, część przez wolontariuszy, stąd mogą wynikać drobne przesunięcia czy zmiany. Zrobimy jednak wszystko, żeby zachować powyższy harmonogram. Jeśli tylko coś miałoby się w tej kwestii zmienić, postaramy się informować na bieżąco.

Oprócz tych atrakcji przez cały czas trwania festiwalu działa wypożyczalnia zaopatrzona w kilkaset tytułów.

Pamiętajcie, że jak macie ochotę przynieść na imprezę swoje gry, to nic nie stoi na przeszkodzie, warto by było je jednak podpisać.

WSTĘP DARMOWY!

6 myśli nt. „Program

  1. Pingback: Program | Gratislavia

Dodaj komentarz