Program

Gratislavia XVI

Termin:
1-2 kwietnia 2017
Sobota w godzinach 10:00 – 20:00
Niedziela w godzinach 10:00 – 18:00
Miejsce:
Strefa Kultury Studenckiej
ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław

Program:

Sobota, 1.04.2017

10.00 – 20.00
– prezentacje gier na stoiskach wystawców – Albi Polska, Egmont Kraina Planszówek, G3 – wydawnictwo gier planszowych, Games Factory Publishing, HOBBITY.pl, Wydawnictwo Lacerta, Lucrum Games – Gry planszowe i karciane, Nasza Księgarnia – gry, Portal, REBEL.pl, Vertima.trade, Sklep Bolter, Centrum Rozwiązań Systemowych, Imagine Realm
– pokazy i nauka systemów bitewnych Alien vs. Predator i Warzone Resurection prowadzone przez klub Twierdza Wrocław – Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych
– strefa jednoosobowych gier logicznych prowadzona przez Koło Naukowe Matematyki – Politechnika Wrocławska

Turnieje:
12.00 – eliminacje do Otwartych Mistrzostw Polski w Catan 2017
12.00 – turniej gry Kingdomino wydawnictwa Games Factory Publishing
15.00 – turniej gry Marco Polo wydawnictwa Albi Polska

Niedziela 2.04.2017

10.00 – 18.00
– prezentacje gier na stoiskach wystawców – Albi Polska, Egmont Kraina Planszówek, G3 – wydawnictwo gier planszowych, Games Factory Publishing, HOBBITY.pl, Wydawnictwo Lacerta, Lucrum Games – Gry planszowe i karciane, Nasza Księgarnia – gry, Portal, REBEL.pl, Vertima.trade, Sklep Bolter, Imagine Realm
– pokazy i nauka systemów bitewnych Alien vs. Predator i Warzone Resurection prowadzone przez klub Twierdza Wrocław – Stowarzyszenie Miłośników Gier…
– strefa jednoosobowych gier logicznych prowadzona przez Koło Naukowe Matematyki – Politechnika Wrocławska

Turnieje:

11.00 – eliminacje do Mistrzostw Polskie w Domek
11.00 – turniej gry SET
13.00 – turniej gry Haru Ichiban
15.00 – turniej gry Żyrafometr

Uwaga, ważna informacja – zasady przeprowadzania turniejów eliminacyjnych oraz turnieju Marco Polo znajdziecie w zakładce Regulaminy.

Przez cały czas trwania imprezy czynna jest nasza festiwalowa biblioteka, a w niej blisko 400 tytułów do wypróbowania. Jeśli macie karty do wypożyczalni z poprzedniej edycji, zabierzcie je ze sobą, unikniecie formalności związanych z wyrobieniem nowej. Jeśli nie macie – wyrobimy.

Pod poniższym linkiem znajdziecie listę gier, które były dostępne w naszej wypożyczalni podczas poprzedniej edycji. Lista gier zostanie zaktualizowana tuż przed rozpoczęciem festiwalu.

Wypożyczalnia Gratislavia XV.

Zapisy na turnieje będą się odbywały przy wypożyczalni. Miejcie na uwadze, że niektóre turnieje trwają dość długo i zapisując się na jeden większy można nie zdążyć wziąć udziału w następnym w kolejności.

Część turniejów organizowana będzie przez wystawców, część przez wolontariuszy, stąd mogą wynikać drobne przesunięcia czy zmiany. Zrobimy jednak wszystko, żeby zachować powyższy harmonogram. Jeśli tylko coś miałoby się w tej kwestii zmienić, postaramy się informować na bieżąco.

Oprócz tych atrakcji przez cały czas trwania festiwalu działa wypożyczalnia zaopatrzona w kilkaset tytułów.

Pamiętajcie, że jak macie ochotę przynieść na imprezę swoje gry, to nic nie stoi na przeszkodzie, warto by było je jednak podpisać.

WSTĘP DARMOWY!

7 myśli nt. „Program

  1. Pingback: Program | Gratislavia

Dodaj komentarz