O nas

Stowarzyszenie Klub Koloseum

Pogoda, niewystarczająca ilość czasu, zmęczenie i inne czynniki sprawiają, że nie zawsze jesteśmy w stanie wypoczywać aktywnie. Możemy jednak spożytkować czas wolny na gimnastykę szarych komórek, ćwiczenie zdolności negocjacyjnych, przewidywanie zachowań przeciwnika, budowanie złożonych strategii i zacieśnianie kontaktów z bliskimi. Możemy to robić na przykład grając w gry planszowe.

Postępująca integracja wrocławskiego środowiska graczy doprowadziła do powstania stowarzyszenia, którego statutowym celem jest propagowanie grania w gry planszowe.
Naszym sztandarowym wydarzeniem jest organizowany co  roku Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia, ale praca stowarzyszenia nie ogranicza się tylko do zorganizowania jedenastu już edycji tej imprezy. Oprócz tego członkowie naszego stowarzyszenia pomagali w organizacji kilku edycji Zamkowego Grania, planszówek podczas Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, Rodzinnych festynów, Festiwalu Gier w Brzegu, czy cotygodniowych otwartych spotkań we wrocławskich klubach i ośrodkach kulturalnych.

Decyzje w imieniu stowarzyszenia podejmuje zarząd w składzie:

Sylwia Welc – prezes Zarządu
Izabela Sokołowska-Kot – wiceprezes Zarządu
Maciej Welc – sekretarz Zarządu
Jan Truchanowicz – członek Zarządu
Patryk Chaberski – członek Zarządu
 

Napisz do nas: kontakt@klubkoloseum.org.pl

Dane stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Klub Koloseum
ul. Jastrzębia 21/23
53-148 Wrocław
KRS: 0000386965
NIP: 8971774317
REGON: 021538460