Przebłyski z programu V Gratislavii

Do Festiwalu zostały 22 dni – najwyższa pora, aby zacząć zdradzać szczegóły z programu imprezy:
– pamiętacie to?

Pokój orientalny – atrakcja III Gratislavii

lub to?

Pokój kolejowy – atrakcja IV edycji Gratislavii

nasza ekipa do zadań specjalnych pod dowództwem TusiMary, w pocie czoła przygotowuje kącik gie® ko§m¡czn¥ch (a robią to w taki sposób, że szczęki z wrażenia mamy przywiązane na stałe do twarzy).

– pamiętacie losowania gier z poprzedniej edycji w których brali udział wszyscy uczestnicy festiwalu? Już teraz możemy potwierdzić, że także w tym roku będą się one odbywać.

– znów zaroi się od graczy wałęsających się od stolika do stolika z opieczętowanymi kartkami w ręce, starających się zdobyć naszą Wielką Wrocławską, czyli nagrodę dla zwycięzcy największej ilości gier podczas Gratislavii

– nie zabraknie rozrywek na wysokim poziomie abstrakcji i logiki – podczas tegorocznej edycji zorganizujemy turniej gry Abalone oraz pierwsze w Polsce współzawodnictwo w rozwiązywaniu łamigłówek RUSHHOUR.

– wreszcie coś dla prawdziwych wyjadaczy – będziemy mieli zaszczyt przeprowadzić turniej gier Martina Wallace’a, z nowo wydanym Bożym Igrzyskiem na czele.

Już niedługo podamy bardziej szczegółowy ramowy program imprezy i listę gier, którą Wam udostępnimy. Także niedługo dowiecie się o wszystkich ważnych zmianach organizacyjnych jakie wiążą się z naszą nową lokalizacją.

Serdecznie zapraszamy!