Atak na Moskwę – 13-14.11 g.13:00

Marzyliście o tym, żeby czasami poczuć tę ogromną adrenalinę jaka towarzyszy scenom grozy w amerykańskich filmach. Uciekacie i w zasadzie nie wiecie czy jest sens. A może opanowały już cały świat. Może nie ma ucieczki…

Gdy czujecie już oddech Pietii na plecach, gdy Stiopa jest tuż za nim, a Wania i Borys ich doganiają. Z pomocą przyjdzie ci KGB. Zarośnięty Władek nie jest jednak taki głupi. Zgarnia martwego już człowieka z ziemi i używa go jako tarczy.
Ale u ciebie nie jest jeszcze tak źle. Jeden strzał. Trafiony! Człowiek spada! Drugi strzał. Trafiony! Mołotow. I Władek pada martwy.
Ale oto z cmentarza wychodzi postrach wszystkich- groźny Iwan. Snajperzy nie pudłują, ale czy to wystarczy. Tuż obok jest stacja benzynowa. Wylewacie paliwo na ulicę i podpalacie. Ups. Amerykański shit. Uda się, nie uda… Nadzieja zawsze jest. Do pomocy zombiakom wychodzi zawsze dzielna Matuszka. Skąd one się tutaj wszystkie wzięły! Az nimi ciągle twardy Iwan! Jeszcze jakaś uszkodzona linia wysokiego napięcia. 220 V-padają jak muchy.A Iwan wpada ostatecznie w odwiert jaki zostawili po sobie pracownicy ZDiK. Amunicja się kończy, a na horyzoncie pojawia się Siergiej, a u jego nogi dzielny Pies Szarik. Biegnie, biegnie… Ale oto nastaje świt… Wykończeni całonocną walką padacie na ulicę. Zwyciężyliście, ale czy to na pewno koniec…

O godzinie 13 odbędzie się niezwykła rozgrywka „Zombiaki II Atak na Moskwę” LIVE!
Liczba miejsc ograniczona. Dwóch graczy (finaliści turnieju), trzech „kierowców” i 5 zombich potrzeba do jednej rozgrywki. PRZEBRANI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO!
Konieczna obecność widzów dopingujących graczy! Nie możecie tego przegapić!