Poznajcie wystawców – Albi

Kolejnym wystawcą, który zagości na Albi. A poniżej słów kilka o grach, które poznacie na stoisku.

Marco Polo

I TY ZOSTAŃ WIELKIM PODRÓŻNIKIEM! W Marco Polo gracze wcielają się w role
współpracowników wielkiego podróżnika i odkrywcy. Każdy gracz stara się, poprzez
realizację kontraktów oraz odwiedzanie możliwie największej liczby bogatych miast,
zgromadzić punkty. Zrealizowane kontrakty zapewniają nie tylko punkty zwycięstwa, ale
także zniżki oraz możliwość skorzystania z pewnych przywilejów w miastach, które zostaną odwiedzone. Ponadto, pozwalają na końcu gry zrealizować cele. Na koniec gry zwycięzcą zostaje gracz, który zgromadzi najwięcej punktów.

BB Natura

ODKRYJ SEKRETY ŚWIATA NATURY. To kolejna odsłona edukacyjnej gry BrainBox. Tym razem w całości poświęcona zagadnieniom przyrodniczym. Będzie idealnym prezentem dla małych miłośników przyrody. Gra zawiera 70 kart na których zaprezentowane są zwierzęta, rośliny i zjawiska przyrodnicze.

Wieża 3 w 1

AŻ TRZY GRY W JEDNEJ. W pudełku znajdziesz kość i 52 kolorowe klocki, które posłużą ci do budowania tradycyjnej wieży, gry w domino i memo.

Wieża numeryczna

LICZ I BUDUJ. W grę można grać na 3 sposoby: tradycyjnie, z jedną kością lub z trzema. Gra jest większym wyzwaniem, bo oprócz zręczności i szczęścia wymaga umiejętności liczenia.

Imprezowa wieża

GRA DLA DOBOROWEGO TOWARZYSTWA. To nowa odsłona tradycyjnej gry w wydaniu na imprezę. Na każdym klocku wieży są zapisane zadania, które należy wykonać. Za niewykonanie zadania trzeba oddać fant. Przed rozpoczęciem gry, zawodnicy ustalają zadanie główne czyli zadanie, jakie będzie musiał wykonać zawodnik, który zburzy wieżę z klocków. TYLKO OD LAT 18-tu!

Telepatia

Telepatia to świetny sposób na urozmaicenie spotkania towarzyskiego czy rodzinnego. Jest to gra, w której główną rolę odgrywają twoje… skojarzenia. Gracze dopisują do wylosowanego słowa lub obrazka skojarzenia, następnie je porównują i poruszają się pionkiem na planszy o tyle pól, ile było wspólnych skojarzeń. Gra towarzyska dla dzieci i dorosłych.

Enigma

Enigma to gra rodzinna pełna zagadek i zadań logicznych, które rozgrywają się w tym samym czasie! Enigma czeka na rozwiązanie jej tajemnic!
Gra wprowadzi was do tajemniczego świata pełnego fantastycznych łamigłówek. Nie ma tu żadnych mieszkańców, za to znajduje się w nim ogromna, modułowa łamigłówka. Jeśli uda się wam odpowiednio zamknąć dostateczną liczbę plazmowodów, można uzyskać odpowiednią ilość kreatywnej energii, która pozwoli na odkrycie zupełnie nowego świata.

Party Time

Chcesz rozkręcić imprezę ? Party Time zapewni wszystkim świetną zabawę !
Party Time to gra, w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom znaczenie słów za pomocą innych wyrazów, używając przy tym synonimów, antonimów i podpowiedzi. Na polach premiowych czekają na was również zadania dodatkowe : udawanie zwierząt lub zawodów, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych postaci lub wymienienie jak największej ilości wyrazów na tę samą literę.

Party Time Wielki zakład

Party Time Wileki zakład kontynuuje sukces gry Party Time. W Wielkim zakładzie będziecie mogli zakładać się z drużyną przeciwników o to, że nie dadzą rady wykonać zadania, które dla nich wybierzecie. Zadania słowne przetestują wasz zasób słów oraz pamięć, twórcze – pozwolą pochwalić się artystyczną duszą. Dzięki zadaniom ruchowym rozruszacie całe ciało (oraz mózgi współgraczy). W tej grze będziecie często triumfować i równie często ponosić porażki, przede wszystkim jednak będziecie się doskonale bawić.