Poznajcie wystawców – Lucrum Games

Czołem kochani!
Słuchajcie, kolejna ekipa pragnie Wam się przedstawić przed festiwalem. Są to zwariowani ludzie z Lucrum Games. Nie mogło ich zabraknąć na Gratislavii. Są z nami już kolejny raz i ponownie będą zarażać uśmiechem i pozytywną energią.
Moją do pokazania dwie ze swoich nowości, mianowicie Krótką Historię Cywilizacji oraz grę Pingwin na lodzie. Nie przegapcie ich stoiska, będziecie tego żałować!

KRÓTKA HISTORIA CYWILIZACJI
Historia jest jak niespokojny rzeczny nurt, niestrudzenie płynący poprzez wieki. Od zarania dziejów liczne cywilizacje wyrastały na zgliszczach innych. A każda z nich miała swoje 5 minut, podczas których pławiła się w blasku chwały.
Niczym niewidzialna ręka kierująca przeznaczeniem, będziesz wyznaczać niepowtarzalną ścieżkę dla swego narodu poprzez rozwój w dziedzinie Wiedzy, Budownictwa, Militariów i Ustroju. Z pomocą charyzmatycznych Przywódców poprowadzisz swój lud przez ciężkie czasy, zbudujesz też wspaniałe Cuda, by cały świat mógł podziwiać Twoje osiągnięcia.

PINGWIN NA LODZIE
Przełam lody przy grze, w której pechowy pingwin dosłownie traci grunt pod nogami. Biedny nielot wybrał się na spacer i nagle… TRACH! Usłyszał odgłos pękającego lodu.
To gracze za pomocą specjalnych młotków wzięli się za wykuwanie przerębli w lodowej tafli . Nikt jednak nie chce robić pingwinowi na złość, więc trzeba uważać. Zwycięzcą pozostanie ten, kto pozostawi nieszczęśnika na lodzie. Ten, kto doprowadzi go do przymusowej kąpieli… będzie mógł żądać rewanżu.
Nie powstrzymasz śmiechu przy tej niezwykle prostej, niesamowicie wciągającej, zręcznościowej grze dla całej rodziny.