Poznajcie wystawców – Bard Centrum Gier

Oczywiście na Gratislavii nie zabraknie również Bard Centrum Gier ze swoimi nowościami i sprawdzonymi hitami!
Oto czego możecie się od nich spodziewać:

Carcassonne Safari
Samodzielna gra z serii Carcassonne, w której gracze wybiorą się na afrykańską sawannę aby poszukiwać na niej tamtejszych gatunków zwierząt.
Podążaj ścieżkami wydeptanymi przez zwierzęta, oglądaj je wśród buszu, sadź baobaby i buduj wodopoje, przy których będą wypoczywać, a następnie punktuj za liczbę gatunków, które uda Ci się zgromadzić na tych obszarach. Zgromadź ich więcej niż przeciwnicy i wygraj rozgrywkę, której akcja będzie się toczyć w sercu Afryki.
Carcassonne Safari to gra z serii Around The World, posiadająca nieco zmodyfikowane zasady (wprowadzająca między innymi żetony zwierząt oraz samochód patrolowy), będąca niezależnym produktem z marki Carcassonne.

Smash Up
Co wspólnego mają piraci, ninja, roboty, zombie, obcy, czarodzieje i kilka innych dziwadeł? Wszyscy oni próbują przejąć kontrolę nad światem! Nie są w stanie zrobić tego samotnie – dlatego łączą się w drużyny.
Połącz ze sobą dwie frakcje i tak skonstruowaną talią rozwal przeciwnika. Każda kombinacja to inna taktyka i przebieg gry, a każda gra to zupełnie inna zabawa! Gra to marzenie każdego geeka ze względu na ilość ukrytych odniesień do popkultury.

Smash Up: Awesome Level 9000 (rozszerzenie)
Rośliny plenią się poza wszelką kontrolą. Steampunkowcy modernizują pod siebie bazy. Duchy wyją ze swojego niematerialnego świata, a Niedźwiedzia Kawaleria przegania oponentów. Wykorzystując te talie można się doskonale bawić w dwie osoby, ale po co się ograniczać? Zmieszaj je z podstawowymi frakcjami, by liczba możliwych graczy dobiła do czterech i poczuj jak twoja niesamowitość szybuje do nieba i to nie windą, a rakietą!
Na ring totalnej rozwałki wkraczają Zabójcze Rośliny, Steampunkowcy, Duchy i Niedźwiedzia Kawaleria!

Brzmi całkiem nieźle, nie?