Poznajcie wystawców – Bolter.pl

Jak co roku pojawi się u nas ekipa z Bolter.pl. Nie zawiodą nas i tym razem. Oto czego można się od nich spodziewać:

Star Wars: X-WING
Star Wars: X-Wing 2.0 to szybka gra figurkowa o kosmicznych starciach w świecie Star Wars. Gracze sterują myśliwcami, rekrutują słynnych pilotów, wyposażają swoje maszyny w specjalną broń oraz ulepszenia i ruszają do walki. W trakcie pojedynków będziecie używać unikatowych zdolności Waszych eskadr, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Każdym statkiem w X-Wing lata się inaczej, każdy ma zestaw wyjątkowych ruchów – od delikatnych skrętów do agresywnych mnewrów.

Warhammer Underworlds: Nightvault
Warhammer Underworlds: Nightvault to pełna akcji gra walki dla dwóch graczy. Zbuduj swoją drużynę, zbuduj talię i pokonaj rywali.
Shadespire był niegdyś miastem cudów i magii, handlową metropolią, której władcy sprzeciwili się śmierci, ku furii Nagasha. U szczytu potęgi miasta rywale, złodzieje i niedoszli zdobywcy zostali zamknięci w rozległym lochu znanym jako Nightvault. Po upadku miasta Nagash zerwał łańcuchy, które przywiązały spętane duchy do środka, dając im broń mrożącą serca żywych oraz odrobinę pamięci o ich udręce, by napełnić je nienawiścią i zazdrością. Ulice Shadespire odbijają się echem od odgłosów przerażających krzyków i okrutnego, kpiącego śmiechu.

Force of Will TCG
Force of Will to pochodząca z kraju kwitnącej wiśni karcianka kolekcjonerska o przykuwającej uwagę oprawie graficznej pełnej potężnych wojowników, urodziwych czarodziejek i przerażających bestii. A także, co najważniejsze, o doskonałym balansie i ciekawym mechanizmie rozgrywki!