Gratislavia XXI

Powracamy do Was z największym festiwalem planszowym na Dolnym Śląsku.
To już XXI edycja!

Jak za każdym razem, zrobimy wszystko w naszej mocy abyście świetnie się bawili w ten listopadowy weekend. Zabierzcie ze sobą znajomych, rodziców, przyjaciół, dzieci, wnuków, rodzinę, kolegów z pracy. Każdego kogo uda Wam się znaleźć. Im nas więcej tym większa frajda przy wspólnym graniu.

Nieważne czy interesuje Cię fantasy, science-fiction, historia, szydełkowanie, garncarstwo, uprawianie ogródka, sport, moda czy cokolwiek innego sprawia Wam radość. Nasza biblioteka jest w stanie zapewnić Wam rozrywkę w prawie każdym temacie. Mam mnóstwo gier, dla każdego coś miłego.

Tradycyjnie już będą u Nas najpopularniejsi polscy wydawcy ze swoimi nowościami i pokazami największych hitów. Będą zawsze chętni pokazać Wam i wytłumaczyć swoje gry. Poza tym, nasi wolontariusze będą pomagać Wam zarówno w wyborze tytułów odpowiednich dla Wasze grupy jak również wytłumaczą zasady jeśli tylko będą w stanie.

Pozostaje tylko pytanie, czemu jeszcze nie kliknąłeś „dołącz”? Nie czekaj, nie zwlekaj, czekamy na każdego i życzymy Wam wszystkiego planszowego!

Tradycyjnie już będzie można wygrać gry w zamian za wypożyczanie i granie na naszym festiwalu. Przyjemne z pożytecznym, jak tu nie kochać Gratislavii?

Godziny otwarcia:

Sobota 10.00-20.00
Niedziela 10.00-18.00

Wstęp wolny!

Gratislavia banner