Poznajcie wystawców – Planszóweczka.pl i Stowarzyszenie Adventure Realms

Kolejne informacje dotyczące wystawców!

Przed wami Planszoweczka.pl!
Najstarszy sklep i wypożyczalnia we Wrocławiu. Od ponad 10 lat propagują granie w gry planszowe. To także sklep z największym wyborem planszówek „od ręki” i kompetentną obsługą potrafiącą doradzić grę dla każdego. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że stoisko sklepowe na Gratislavii będzie w odpowiednich rękach i będziecie mogli tam znaleźć sporo interesujących pozycji! Na stoisku będzie możliwość płacenia gotówką jak i kartą, a gry będzie można kupić ze specjalnym Gratislaviowym rabatem.

logo - planszoweczka.pl
logo – planszoweczka.pl

A na dokładkę Stowarzyszenie Adventure Realms
Podczas jesiennej „Gratislavii” zaprzyjaźnione i znane już uczestnikom poprzedniego festiwalu Stowarzyszenie Adventure Realms organizuje zbiórkę gier planszowych.

Tym razem, myśląc już o zbliżających się Mikołajkach i Świętach, zbierają nowe planszówki. Partnerem akcji jest sklep internetowy „Planszóweczka”, na którego stoisku będzie można zakupić wybrane tytuły z 20% rabatem i przekazać je na rzecz Podopiecznych Stowarzyszenia – dla Dzieci i Młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych na terenie Dolnego Śląska.

Wszystkich chętnych do zapoznania się z działaniami naszych przyjaciół oraz do wspierania ich – serdecznie zapraszamy na ich stoisko!