Turniej Keyforge Online

Wrocławskie Kurduple wkraczają do gry! Wrocławska grupa miłośników Keyforge ma zaszczyt zaprosić na turniej organizowany przy okazji Gratislavii Online! Turniej będzie grany na podstawowej wersji gry (Call of the Archons) za pośrednictwem serwisu Crucible.

WSZELKIE NIEZBĘDNE TECHNICZNE INFORMACJE W WYDARZENIU!

Zasady turnieju:
Crucible Sealed do jednej wygranej.

4-8 uczestników – 3 rundy
9-16 uczestników – 4 rundy
17-24 uczestników – 4 rundy
25-40 uczestników – 5 rund
40-44 uczestników – 5 rund
45-76 uczestników – 6 rund
77-148 uczestników – 6 rund
149+ uczestników – 7 rund.

Tym razem zagramy format Gambling Den. Opis poniżej:

1. Każdy z graczy zgłaszając się wysyła nick na Crucible Online, swój QR kod, oraz QR kod dowolnej talii. Kod talii jednak będzie potrzebny jedynie do rejestracji, bo gramy losowymi taliami, które przydzieli nam system.

2. Na każdą z rund ustalamy hasło. Podczas tworzenia pokoju, osoba tworząca wybiera format Sealed oraz dodatek Call of the Archons z którego każdy z graczy otrzyma losową, odkrytą już talię z danego dodatku. W ten sposób każdą rundę będziemy grali nowym deckiem!

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z platformy The Crucible Online, poniżej znajdziesz wprowadzenie do grania w Keyforge przez internet. Prosimy też każdego uczestnika o zapoznanie się z zasadami turniejów online – umożliwi to łatwiejszy przebieg turnieju.

Zapisy na kanale Discord
https://discord.gg/jXTWwps
KeyForge Online Polska –> 26.04 Gambling Den –> ogólny

Osobą odpowiedzialną za zapisy na kanale Discord jest Jan Truchanowicz występujący pod nickiem Reinmar. Do niego należy wysyłać w wiadomościach prywatnych zgłoszenia na turniej.

Start zapisów: TERAZ Koniec zapisów: 26 kwietnia, godzina 11:00. Start turnieju: 26 kwietnia, godzina 12:00.