Atrakcji moc, czyli co na Gratislavii XI ciekawego się wydarzy cz. 1

Gratislavia coraz bliżej, czas żebyśmy zaczęli powoli zdradzać co ciekawego będzie się działo podczas tegorocznej imprezy. Jak zawsze oprócz setek gier, zawsze uśmiechniętych wolontariuszy do pomocy z zasadami czekać na Ciebie będzie masa turniejów, pokazów a może nawet uda się spotkać jakiegoś autora?

Pierwszą atrakcją którą chcemy się pochwalić są Eliminacje do Mistrzostw Polski Wsiąść do Pociągu: Europa


logo eliminacji do mp wsiąść do pociagu na Gratislavii XI

 

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina – Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

Podczas XI edycji Gratislavii będziesz mógł wziąć udział w Eliminacje do Mistrzostw Polski Wsiąść do Pociągu: Europa wydanej w Polsce przez Rebel. Pewnie zastanawiasz się co jest do wygrania. Otóż, w eliminacjach można wygrać jedną z trzech gier – “Jaskinia” , “Slavika” i “Abalone Travel.” oraz zaproszenie na ogólnopolski finał odbywający się 16-17 listopada w Gdańsku. Podczas owego finału do wygrania będą nagrody pieniężne – 2000zł dla zwycięzcy, 1000zł za drugie miejsce i 500zł za miejsce trzecie. Dodatkowo najlepszy gracz z polski zostanie zaproszony na finały Mistrzostw świata które odbędą się na jesień 2014 roku w Paryżu, gdzie do wygrania będzie m.in 9 dniowa wycieczka do Azji wraz z podróżą „Orient Expressem” dla dwóch osób lub 10 000 $.

Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.

Jako że ilość miejsc będzie ograniczona warto do turnieju zgłosić się już teraz – w przypadku nadmiaru chętnych decydować będzie kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia wysyłać można mailowo na  kontakt@klubkoloseum.org.pl w temacie zamieszczając „Eliminacje Wsiąść do Pociągu”

Już niedługo damy znać o kolejnych atrakcjach, a w między czasie jeśli jeszcze tego nie zrobiliście zapiszcie sobie termin 28-29.09.2013 w kalendarzu i do zobaczenia na jedenastej edycji GRATISLAVI.

ZAPRASZAMY!

Ps. zapraszamy na naszego facebooka Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia

1 myśl w temacie “Atrakcji moc, czyli co na Gratislavii XI ciekawego się wydarzy cz. 1

  1. Pingback: Turnieje na Gratislavii | Gratislavia

Możliwość komentowania jest wyłączona.