Turnieje na Gratislavii

Część z Was pewnie długo czekała na wpis w którym pokażemy atrakcje towarzyszące 11. edycji Wrocławskiego festiwalu gier planszowych Gratislavia.

W nawiasach podany wiek znajdujący się na pudełku gry. Wszystkie turnieje gier gdzie dolna granica wiekowa wynosi 10 lub więcej lat to turnieje skierowane do osób dorosłych i gracze jak dorośli będę traktowani. Oczywiście gracze z dolnego zakresu wiekowego są mile widziane, nie dostaną jednak żadnej taryfy ulgowej 🙂

Po kliknięciu na nazwę gry zostaniecie przeniesieni na stronę producenta gdzie możecie znaleźć więcej informacji o danym tytule.

Oto turnieje:

Sobota

11.00 Pędzące żółwie (5+)

12.00 Duchy (7+)

13.00 Eliminacje do mistrzostw polski we Wsiąść do Pociągu .  Ten turniej ma ograniczoną liczbę miejsc, żeby mieć pewność że wystarczy dla Ciebie miejsca zapisz się wcześniej (więcej informacji TUTAJ)

13.30 Santiago de Cuba (10+)

14.00 List Miłosny (10+)

15.00 Bohaterowie Wyklęci (10+)

16.00 Labirynt – Paths of Destiny (10+

17.00 Czas Honoru (12+)

18.00 Abalone (8+)

Niedziela

11.00 Orientuj się (6+)

12.00 Carcassonne (8+) (ten turniej ma ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku zgłoszenia się za dużej ilości graczy decydować będzie kolejność zgłoszeń)

12.30 Suburbia (12+) (ten turniej ma ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku zgłoszenia się za dużej ilości graczy decydować będzie kolejność zgłoszeń)

13.00 Znaj Znak (10+ )

14.00 Gringo (10+)

15.00 Teomachia (12+)

16.00 Na radarze (8+)

 

Zapisy na turnieje będą się odbywały przy wypożyczalni. Miejcie na uwadze, że niektóre turnieje trwają dość długo i zapisując się na np. Wsiąść do Pociągu, prawdopodobnie ominie Was Santiago de Cuba, List Miłosny i Bohaterowie Wyklęci.

Część turniejów organizowana będzie przez wystawców część przez wolontariuszy, stąd mogą wynikać drobne przesunięcia czy zmiany. Zrobimy jednak wszystko żeby zachować powyższy harmonogram. Jeśli tylko coś miałoby się w tej kwestii zmienić postaramy się informować na bieżąco.

Dziś jeszcze pojawi się informacja na temat większości gier dostępnych w wypożyczalni 11. Edycji Gratislavii. Właśnie trwa spisywanie i liczenie zasobów Planszoweczka.pl (największej i najfajniejszej wypożyczalni gier w okolicy:)  i zbiorów stowarzyszania na których to głównie opiera się Gratislavia. Pamiętajcie, że jak macie ochotę przynieść na imprezę swoje gry to nic nie stoi na przeszkodzie, warto by było je jednak podpisać.

 

 

 

2 myśli w temacie “Turnieje na Gratislavii

  1. Cytat: „Część z Was pewnie długo czekała na wpis w którym pokarzemy atrakcje” .Dlaczego chcecie POKARAĆ atrakcje, nie lepiej je POKAZYWAĆ ? 🙂 Pozdrawiam

    • Poprawione, dzięki za uwagę. Mamy tyle roboty z przygotowaniami, że jakoś ortografia zupełnie uciekła mi z głowy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.