Poznajcie wystawców – Lacerta

Mamy wielką przyjemność zapowiedzieć, że na naszym festiwalu zagości Wydawnictwo Lacerta. Wszystkim bardzo dobrze znane Wrocławskie wydawnictwo. Oczywiście nie zabraknie na ich stoisku gier dla miłośników ekonomii i worker placementu. Sprawdźcie koniecznie jakie nowości dla nas przygotowali.

logo lacerta

Azul Witraże Sintry

Druga odsłona kultowego Azula – tym razem wcielamy się w witrażystów rywalizujących o względy Króla Portugalii, Manuela I, przyozdabiając okna królewskiego Pałacu w Sintrze.

Abstrakcyjna, logiczna
2-4 osób

Blackout Hongkong

Kolejny tytuł od Alexandra Pfistera – autora m.in. Great Western Trail, O Mój Zboże i Wyspy Skye. W grze staramy się opanować chaos panujący w mieście podczas ogromnej awarii prądu, dzięki czemu zyskujemy wpływy wśród mieszkańców

Ekonomiczna, strategiczna
1-4 osób

Fudżi

Wcielamy się w podróżników zwiedzających górę Fudżi, wtem uśpiony od ponad 200 lat wulkan nagle budzi się. Musimy jak najszybciej opuścić zagrożony teren i udać się do bezpiecznego miejsca – najważniejsza będzie tutaj nasza współpraca.

Kooperacyjna
2-4 osób

Patchwork Doodle

Z dostępnych skrawków materiału, staramy się stworzyć jak najlepszy projekt patchworkowej kołderki na naszej desce kreślarskiej.

Wykreślanka
1-6+ osób

Przedpremierowo

Azul Summer Pavilion oraz Spirit Island

Obie gry zostaną wydane przez Wydawnictwo Lacerta w 2020 roku.
Azul Summer Pavilion kolejna fantastyczna odsłona Azula.
Spirit Island kooperacyjna gra, w której staramy się obronić wyspę oraz jej mieszkańców przed niszczycielską siłą najeźdźców.